У дні світлих Різдвяних свят усі ми святкуємо народження Христа – Спасителя всього людства. Це час, коли Різдвяна зоря осяяла наш світ світлом Божої Любові, Віри і Надії. Важливо, щоб це світло не покидало душі усіх людей – і дорослих, і малих. В Мукачівському районі проведено цікавий соціально-мистецький проект «Різдвяне диво-2017» в форматі конкурсу-огляду вертепних дійств, він має на меті популяризувати серед дітей та учнівської молоді традиції співу українських колядок та вертепних дійств, збереження давніх українських різдвяних звичаїв у родинах, а щонайголовніше утвердження християнських моральних цінностей та уславлення народження Ісуса Христа. 16 січня 2017 року на базі нашої школи відбувся кущовий  конкурс-огляд вертепних дійств «Різдвяне диво-2017». Виступали і радували своїми талантами також колективи та виконавці Макарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст., Завидівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Станівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Барбівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Наш колядницький колектив представив глядачам композицію «Христос Рождається» під керівництвом Перчак В.І. На сцені святково прибраної зали гостинної школи ... Читать дальше »

Просмотров: 756 | Добавил: Наташа | Дата: 16.01.2017 | Комментарии (0)