В Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 20 січня 2017 року традиційно відзначили День соборності. Заступник директора з виховної роботи Галько Н.М. провела інформаційну хвилинку з педагогами школи про відзначення в школі Дня Соборності України та 71 річницю утворення Закрпаття до складу України.  Педагог-організатор Линько Я.В. провела пізнавальний лекторій для учнів 10 класу. Класними керівниками проведено виховні години, приурочені Дню соборності. Вчитель образотворчого мистецтва Годьмаш Г.І. провела конкурс дитячих малюнків, а бібліотекар Русин М.І. – виставку художньої літератури у шкільній бібліотеці для учнів школи. У понеділок 23 січня вчитель історії Товт М.М. проведе конференцію "Закрапаття у складі України" з учнями 9, 11 класів. ( ... Читать дальше »

Просмотров: 541 | Добавил: Наташа | Дата: 21.01.2017 | Комментарии (0)