«Якщо ви вдало виберете професію і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде», - цей мудрий вислів Ушинського був, залишається і, напевно, буде актуальним в будь-який час.

Саме для цього, щоб допомогти випускникам шкіл вірно обрати дорогу в житті за сприяння й особистої участі заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, доцента кафедри історії України Олександра Богіва 3 лютого з учнями 10 та 11 класів у нашій школі пройшла зустріч колективу кафедри історії України Ужгородського національного університету а саме: завідувач кафедри історії України Роман Офіцинський, професор Лариса Капітан, доценти Юрій Данилець і Василь Міщанин

Ця зустріч допомогла випускникам з’ясувати не тільки те, ким вони хочуть і можуть стати, а й хто потрібен на ринку праці сьогодні. Цікавою та пізнавальною для випускників стала інформація про професії, які можна здобути, навчаючись в  УжНУ. Майбутні абітурієнти дізналися про структуру університету та його підрозділи, напрями підготовки фахівців, умови вступної кампанії-2017 і перелік конкурсних предметів. Гості також відвідали шкільний музей видатних випускників, створення якого ініціював відомий земляк - державний діяч, генерал Василь Дурдинець. ... Читать дальше »

Просмотров: 609 | Добавил: МС | Дата: 03.02.2017 | Комментарии (0)