День пам`яті Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей день став символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і у нашій школи.

У понеділок, 20 лютого 2017 року, в нашій школі пройшли тематичні заходи. На шкільній лінійці Линько Я.В. та Товт М.М. провели лекцію «Герої не вмирають, тільки йдуть…». Учні здійснили короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. У всіх класах пройшла година спілкування на тему: «На варті наших душ – Небесна Сотня». Години спілкування у класах відбулися за індивідуальними планами, розробленими класними керівниками, із застосуванням різноманітних форм та методів роботи. ... Читать дальше »

Просмотров: 731 | Добавил: Наташа | Дата: 20.02.2017 | Комментарии (0)