Такими словами розпочалося свято «Прощання з Букварем»!», яке відбулося 4 травня 2017 року в нашому навчальному закладі.

У святково прикрашеній актовій залі зібралися учні початкових класів, вчителі, вихователі, батьки,  адміністрація школи щоб розділити радісну, і разом із тим трішки сумну подію житті першокласників − прощання з найулюбленішою книгою – Букварем.

На чолі з класним керівником 1 класу Бідзіля Надією Петрівною винуватці свята дикламували вірші, співали пісні, відгадували загадки, демонстрували свої знання з читання, математики, української мови та природознавства. Не обійшлося й без дотепних жартів та гумору та вікториною з батьками. Корисні поради дали першокласникам казкові герої: Попелюшка, Буратіно, Ромашка. ... Читать дальше »

Просмотров: 418 | Добавил: Наташа | Дата: 04.05.2017 | Комментарии (0)