5 травня 2017 року у школі відбулись загальношкільні батьківські збори. В роботі зборів взяли участь адміністрація, вчителі школи, батьки. При розгляді питань порядку денного в.о.директора школи С.Ф. Мейсар у своєму виступі розповів присутнім про основні напрями роботи педагогічного колективу школи. Директор школи подав порівняльний аналіз навчання  учнів школи за І семестр. Головну увагу приділив організації та термінам проведення державної підсумкової атестації в 4,9 класах та зовнішнього незалежного оцінювання в 11 класі.

Заступник директора з навчально - виховної роботи Г.І.Лендєл усвоєму виступі говорила про сучасну школу, сучасного вчителя та ОБДАРОВАНУ ДИТИНУ. Нагадала батькам які фактори впливають на якісне навчання учнів та грунтовно підвела підсумки відвідування учнями навчального закладу за останні місяці. ... Читать дальше »

Просмотров: 672 | Добавил: Наташа | Дата: 05.05.2017 | Комментарии (0)