Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.
Діти - майбутнє держави. І саме Ви наполегливо і невтомно плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління.
У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. ... Читать дальше »

Просмотров: 751 | Добавил: Admin | Дата: 28.09.2017 | Комментарии (0)