Відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, відповідно до плану роботи школи, з метою вироблення в учнів умінь, навичок діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту життя та здоровя, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок учасників навчально-виховного процесу 18 жовтня в нашій школі було проведено День цивільного захисту. До проведення Дня ЦЗ залучено керівний, викладацький та технічний персонал, учнів 1-11 класів. Вході програми включено такі заходи:

• урочиста лінійка відкриття;
  • евакуація учнівського та педагогічного колективів;
  • відкриті уроки з ЦЗ в учнів 1-11 класів;
  • планові тренування з учніми 1-11 класів;
  • вікторини і змагання з учнями 1-4 класів;
  • комбіновані естафети та змагання між класами та здачі нормативів ЦЗ;
  • показ фільмів на тему дій в умовах надзвичайних ситуацій;
  • огляд-конкурс на кращу наочну агітацію з теми Дня цивільного захисту. ... Читать дальше »
Просмотров: 1068 | Добавил: Наташа | Дата: 18.10.2017 | Комментарии (0)

12 жовтня 2017 року в нашій школі відбувся шкільний етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка за єдиними завданнями.
У  конкурсі змагалися учні 5-11 класів.
Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України  «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою вшанування поета світового рівня – Тараса Шевченка, виховання у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.
Відповідальні - вчителі філологи Шутій М.Ю. та Товт Н.І.

... Читать дальше »

Просмотров: 700 | Добавил: Наташа | Дата: 18.10.2017 | Комментарии (0)

Класна кімната - обличчя не тільки колективу класу, класного керівника, а й усієї школи. Тому адміністрація школи оголосила конкурс на краще оформлення класного приміщення, його естетичний вигляд. Критерії оцінювання - рівень збереження шкільного майна, оформлення класних куточків, озеленення кімнати... Переможців відзначено на робочій загальношкільній лінійці. За перше місце в початковій ланці нагороджений колектив четвертого класу, класний керівник Герцовська Маряна Юріївна, в середній ланці - колектив 8 класу, класний керівник Кобаль Ольга Іванівна.  Інші призові місця розділили: ІІ місце - колектив другог класу, колектив 7 класу, колектив 9 класу. ІІІ місця - колектив 6 класу, колектив 1 класу та ко ... Читать дальше »

Просмотров: 1001 | Добавил: Наташа | Дата: 18.10.2017 | Комментарии (0)