Методична робота – це цілісна система взаємозв’язаних дій і заходів, яка ґрунтується на досягненнях науки, передового досвіду й конкретному аналізі роботи вчителів.
У нашій школі вона спрямована на всебічне підвищення професійної майстерності кожного вчителя; збагачення розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу школи, досягнення оптимальних результатів освіти; виховання і розвиток особистості.
Основними складовими  роботи школи є такі напрями і аспекти як: методична робота, система навчання, система виховання.

В рамках Тижня методичної роботи школи, який пройшов з 16 по 20 жовтня, було проведено засідання всіх чотирьох методичних обєднань школи:

1. Методичне обєднання природничого циклу;

2.  Методичне обєднання гуманітарного циклу;

3. Методичне обєднання початкових класів;

4. Методичне обєднання класних керівників.

В ході робочого тижня класні керівники 4 класу (Герцовська М.Ю.), 6 класу (Василечко З.І.), 9 класу (Боднар Н.В.) провели відкриті виховні години відповідно до вікових категоріях. ... Читать дальше »

Просмотров: 618 | Добавил: Наташа | Дата: 21.10.2017 | Комментарии (0)