17 листопада, відбувся черговий Виїзний профорієнтаційний захід для випускників нашої школи від представника ТОВ "Ядзакі Україна" яка зацікавила інформацією про те, що під час роботи молодь за бажанням отримує додаткове навчання, безкоштовні кар’єрні курси англійської мови. На виробництві діє бонусна система: пільгове харчування, безкоштоне транспортування в межах 80 км, медичне страхування, преміювання. Також представник  розкрила учням 9-11 класів переспективи роботи на відомому підприємстві. У нашій школі вже вкотре  стає доброю традицією - проведення профорієнтаційної роботи з різних підприємств та установ.
Під час заходу випускники  мали можливість  подивитись цікавий фільм про специфіку роботи персоналу заводу. ... Читать дальше »

Просмотров: 627 | Добавил: Admin | Дата: 17.11.2017 | Комментарии (0)