28 листопада 2017 року у нашій школі пройшов ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури для учнів 7-11 класів Мукачівського району. Учасниками олімпіади стало більше 140 учнів з різних навчальних закладів району.

Олімпіада як один із видів змагань набули великого значення серед школярів. Щороку проводяться олімпіади у старших та середніх класах різного рівня: шкільні, районні, обласні. Вони охоплюють половину учнів, які з бажанням приймають участь у змаганнях, намагаючись перемогти. Більшості учням виноситься подяка, нагорода за творче досягнення, перемоги. Підготовка до олімпіад здійснюється протягом навчального року.

Олімпіади – засіб виховання сумлінного ставлення дітей до навчання; одна з форм позакласної роботи, яка створює умови для вияву обдарованих дітей, посилює зв’язки сім’ї і школи. Саме це подобається, зацікавлює і дітей, і батьків. ... Читать дальше »

Просмотров: 502 | Добавил: Наташа | Дата: 28.11.2017 | Комментарии (0)