12 грудня, в рамках методичного обєднання вчителів початкових класів, класний керівник 4 класу Герцовська Маряна Юріївна провела відкритий урок з природознавства на тему "Материки, океани і частини світу на географічних картах". Урок пройшов з використанням ІКТ, інтерактивних технологій та використання методу проектів, що зробитло процес навчання цікавим і захоплюючим. На початку уроку вчителька ознайомила з поняттями «материки» й «океани»; далі показала на карті та глобусі материки й океани і навчила учнів користуватися картою. Такі захоплюючі пдорожі заставляють в учнів розвивати мовлення, мислення; вчать складати розповіді про материки і океани, виступати перед класом з підготовленою інформацією; виховувати інтерес до географічних знань. Учнів дослідників (Галько Наталія, Гардубей Діма, Гольча Софія, Віщак Василь, Віщак Олеся, Копча Ангеліна), які пдготували міні-проекти про материки, вчителька нагородила високим балом. ... Читать дальше »

Просмотров: 582 | Добавил: Наташа | Дата: 12.12.2017 | Комментарии (0)