В холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч –  ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Завітав він і до нашої школи 19 грудня. Учні 3 класу разом з класним керівником Віраг Надією Михайлівною показали для присутніх учнів 1, 2 та 4 класів, вчителів та батьків театралізовану виставу “Святий Миколай вітає друзів”. Миколай привітав усіх присутніх  зі святом та подарував дітям різноманітні солодощі. Цей день завжди є чудодійним святом для всіх дітей. Вони підготували до цього свята привітання: віршики, пісні, веселі сценки, частушки, а Святий Миколай  приготував всім слухняним та чемним діткам подарунки, бо діти для нього найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги та лагідного ставлення. ... Читать дальше »

Просмотров: 478 | Добавил: Наташа | Дата: 19.12.2017 | Комментарии (0)