14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».
Саме цій темі була приурочена виховна година у 8 класі на тему
"Память з полиновим присмаком болю", яку провела класний керівник Кобаль Ольга Іванінвна. Метою цього заходу було закріпити знання учнів про чорнобильську трагедію; упроваджувати елементи екологічного виховання; розвивати почуття вдячності, вшанування подвигу, комунікативні здібності; виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини та до її героїв. На виховній годині учні розповіли про перших ліквідаторів смертельного вогню, про наших ліквідаторів-односельців. Всі учасники зворушливого заходу вшанували память учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. ... Читать дальше »

Просмотров: 401 | Добавил: Наташа | Дата: 20.12.2017 | Комментарии (0)