В рамках методичного обєднання класних керівників у 7 класі класним керівником Товт М.М. було проведено виховну годину на тему "Права дитини". Словосполучення «права людини»/«права дитини» останнім часом стали доволі відомими. Кожний по-своєму розуміє значення цих слів. На виховній годині Михайло Михайлович познайомив учнів із поняттями «людина», «права людини», «права дитини».  Діти дізналися про їхню важливу роль в нашому житті, про міжнародні документи, закони України, які гарантують кожному з них можливість захистити свої права та виконувати свої обовязки. Адже, обов’язки – це дії, які необхідно виконувати. Михайло Михайлович звернув увагу учнів на статті Конвенції про права дитини і Конституція України. Такий захід виховує принциповість і нетерпимість до антигуманних проявів по відношенню до дітей. ... Читать дальше »

Просмотров: 604 | Добавил: Наташа | Дата: 22.12.2017 | Комментарии (0)