З 27 грудня по 28 грудня 2017 року, у нашій школі тривали святкові заходи на передодні новорічних свят! Колективом та учнями школи було підготовлено новорічні розважальні заходи. У середу, 27 грудня, відбулися виступи класних колективів 5 – 7 класів, які вразили змістовними міні-виставами та яскравими новорічними костюмами. Не забули привітати наших школярів Дід Мороз та Снігурочка. Було приємно дивитись на веселі виступи учнів, їх артистизм, вокалізм та хореографію. А як співали!!!!!!! У четвер, 28 грудня, була проведена новорічна програма для початкових класів, яка складалася з хороводів, конкурсів та інсценізованих новорічних казок підготовлених учнями кожного класу. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство новорічною казкою, на якій вручив подарунки сам Дід Мороз з Снігурочкою. Для 8-11 класів було підготовлено Вечір відпочинку «Зустрічаємо Новий рік». Ось так весело та з посмішками на обличчях учні провели останній тиждень навчання на передодні зимових канікул! ... Читать дальше »

Просмотров: 467 | Добавил: Наташа | Дата: 28.12.2017 | Комментарии (0)