З метою активізації  вивчення історії в школі, розвитку творчих здібностей учнів та їх патріотичного виховання 16 березня 2018 року в нашій школі було проведено Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2018» для учнів 5–11 класів Залужанської ЗОШ I-III cт. У змаганнях взяли участь 22  учнів.

Просмотров: 417 | Добавил: Наташа | Дата: 19.03.2018 | Комментарии (0)

Мораль і Право, Право і Закон. Рушійні сили для життя людини. А їх знання надасть нам вірний тон. І розвиток держави України.
Ми живемо в Україні, ми є громадянами України, маємо право знати закони та обов’язки і їх виконувати. Незнання закону не звільняє від відповідальності. Людина від народження наділена правами, а з часом в процесі життя, після досягнення встановленого законом віку, набуває здатності мати обов’язки і нести відповідальність за свої дії.
Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших - це своєрідне мистецтво. Досягати такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості і грамотності, а перш за все тоді, коли ти в своїх діях керуєшся совістю ... Читать дальше »

Просмотров: 501 | Добавил: Наташа | Дата: 19.03.2018 | Комментарии (0)