Мистецтво – це райдуга дитячих голосів, це промінь сонця, що пробуджує найкращі людські почуття.
Вже традиційним стало проведення районного свята конкурсу-огляду художньої самодіяльності. Його з нетерпінням очікує педагогічна громадськість, до нього старанно готуються і вчителі, і учні.
Виховання у підростаючого покоління поваги до національної культурної спадщини, виявлення та підтримка творчих здібностей талановитих дітей та молоді – ось основна мета конкурсу. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців.
Саме тому кущовий концерт конкурсу
"Таланти твої, Україно" відбувся 11 квітня 2018 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де крім господарів прийняли участь Макарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Барбівська ЗОШ І-ІІ ст., Завидівська ЗОЩ І-ІІ ст., Пістрялівська ЗОШ І-ІІ ст., Станівська ЗОШ І-ІІІ ст..
На святі були присутні методисти управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА
Тулюк Ольга Іллівна, Горват Маряна Михайлівна, Притула Людмила Олександрівна та Томинець Світлана Іванівна- вчитель музичного мистецтва Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читать дальше »