Свято Букваря влаштовують для дітей тоді, коли першокласники закінчують його вивчати.
Ось і у нашій школі маленькі першокласники зі своєю вчителькою
Маряною Василівною Турянин перегорнули останню сторінку свого першого підручника. Відсвяткували цю перемогу та попрощалися з Буквариком.
Це свято ... Читать дальше »

Просмотров: 607 | Добавил: Наташа | Дата: 19.04.2018 | Комментарии (0)

18 квітня 2018 року в 6 класі відбувся відкритий урок біології, що провела учитель методист Боднар Наталія Василівна на тему "Царство грибів". Урок був цікавим, пізнавальним, отримав високу оцінку як від учнів, так і від адміністрації школи та голів шкільних методичних об"єднань. На уроці вчителька використовуює інтерактивні технології навчання, урок пройшов з комп"ютерною підтримкою, що значно підвищує пізнавальний інтерес учнів та відсоток засвоєних на уроці знань. Наталія Василівна вправно використала на уроці кросворди, ребуси, загадки про гриби - все це спонукало учнів школи до творчості. винахідливості, збільшенню пізнавальних інтересів. ... Читать дальше »

Просмотров: 637 | Добавил: Наташа | Дата: 19.04.2018 | Комментарии (0)

З метою виявлення талановитих і обдарованих дітей дошкільного віку, сприяння їх подальшого творчого розвитку відділ освіти Мукачівської райдержадміністрації вже вкотре проводить музично-поетичний конкурс для дітей дошкільного віку "Перший крок до зірок". Конкурс є яскравим святом дитинства.

Малеча з дитячих садочків сприймала все це як ще одну красиву гру і підстрибувала від нетерплячки – скоріш на сцену! Наша Залужанська школа гостинно відкрила свої двері маленьким артистам, огорнула їх турботою, вразила пишним оздобленням актової зали, де вони змогли зробити перші самостійні кроки у світ мистецтва.

Музичні керівники Залужанського, Макарівського, Станівського та Кучавського ДНЗ  продемонстровали високу майстерність у підготовці номерів художньої самодіяльності, інсценізацій та хореографічних композицій. Барвистим вінком з веселих мелодій, яскравих костюмів і вправних "дитячих па" стали на святі хореографічні композиції, які було представлено як сучасними танцями, так і народними. ... Читать дальше »

Просмотров: 416 | Добавил: Наташа | Дата: 19.04.2018 | Комментарии (0)