Серце до серця – шлях незабутній
Кожну дитину треба почути!
Віра й надія на вашу сердечність
Любов і добро, щирість і чесність.

Спільнота Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь у благодійній акції "Серце до серця". 22 квітня 2018 року  завершилася  Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" -."Почуй світ!".  Її мета - збір коштів на реанімаційне обладнання для дитячої обласної лікарні. До акції долучились учні та вчителі школи. Наша школа щороку бере участь у роботі благодійного фонду "Серце до серця". Для нас - це добра традиція, яка вчить молоде покоління бути щедрими і чутливими до суспільних проблем, робити свій посильний внесок у творення загального блага. ... Читать дальше »

Просмотров: 344 | Добавил: Наташа | Дата: 25.04.2018 | Комментарии (0)

Щороку учні школи  прибирають біля пам’ятника загиблих воїнів у селі Залужжя. Адже пам'ять – це нескінченна книга. І цього року також учні нашої  школи  впорядкували територію біля пам'ятника: почищено алеї, заметено біля пам’ятника. Молоде покоління завжди повинне пам’ятати не тільки про живих, але й про мертвих, які віддали своє життя за наше краще майбутнє.

Слід зазначити, що прибирання пам’ятних місць свого села сприяє усвідомленню учнями того, що наші діди та прадіди недаремно віддали свої життя, якщо ми маємо змогу милуватися мирним небом над головою. ... Читать дальше »

Просмотров: 418 | Добавил: Наташа | Дата: 25.04.2018 | Комментарии (0)