В світі відзначають Міжнародний день сім'ї, святкування якого проходить щорічно 15 травня. Святкування Дня сім'ї встановлено Генеральною Асамблеєю ООН і покликане звернути увагу світової громадськості на проблеми сім'ї, підвищити рівень інформованості щодо сімей та поглибити знання соціально-демографічних процесів. ООН розглядає сім'ю як основний елемент суспільства, тому, на думку організації, якщо не поважаються права однієї сім'ї, під загрозою опиняється все суспільство.

8 травня в актовій залі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов загальний виховний захід для учнів 8-11 класів на тему «Рання вагітність». Перед молоддю виступили фахівці соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Мукачівського району. Питання важливі, поради доцільні. ... Читать дальше »

Просмотров: 734 | Добавил: Наташа | Дата: 09.05.2018 | Комментарии (0)