Сьогодні, 16 травня 2018 року першокласники Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали жителями великої, яскравої, незвичайної країни Читалії. До посвяти в читачі: «Бібліотека – книжковий дім і нам цікаво в ньому всім» малята готувалися старанно – вивчали літери і навчалися читати. І ось нарешті, цей день настав. Із захопленням та цікавістю учні 1 класу зустрічали казкових героїв, серед яких були Знайко й Незнайко, Червона Шапочка, яка замість пиріжків принесла в кошику загадки для дітей. Оплесками малята зустріли й інших казкових героїв. А скільки чарівних слів про книгу було сказано самими першачками. На святі було багато виконано пісень учнями, яких майстерно підготували Надія Василівна Югас та педагог-організатор Линько Я.В.
Бібліотекар Русин М.І. виступила з привітальним словом та ознайомила учнів з правилами бібліотеки.  А організувала і провела це дійство вихователь ГПД Югас Надія Василівна. Наприкінці свята учні 1класу дали урочисту обіцянку читача. ... Читать дальше »

Просмотров: 617 | Добавил: Наташа | Дата: 16.05.2018 | Комментарии (0)