Для українців вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне і святе.Вишивка – як символ, який зберігає коріння, ідентичність, розуміння себе.

В четвер 17 травня учні, вчителі  прийшли  до школи у вишиванках, щоб відчути подих нашого минулого і нести його у майбуттнє. На  лінійці з нагоди свята директор школи С.Ф.Мейсар дітям розповів історію вишитої сорочки і всіх привітав зі святом.  Впродовж дня було проведено безліч виховних заходів з даної тематики, а в актовій залі школи був проведений флеш-моб «Україна вишивана».

Проведення такого свята продемонструвало, що учні школи разом зі своїми  вчителями,   батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу. ... Читать дальше »

Просмотров: 449 | Добавил: Наташа | Дата: 19.05.2018 | Комментарии (0)