22 травня 2018 року на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Захід проведено з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високого рівня самосвідомості та активної громадянської позиції, для пропаганди здорового способу життя. Особливістю гри «Джура» є те, що вона спрямована не на змагання, а на творчу співпрацю з дітьми та молоддю з виховання українських громадян ХХІ століття, еліти Української Держави – творчої, наукової, військової, державницької.

З вітальним словом до молодих джур звернувся начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної держадміністрації Ващенок Микола Миколайович, який висловив упевненість, що діти сучасної України – справжні патріоти, а національно-патріотичне виховання молоді в Мукачівському районі проводиться на високому рівні. ... Читать дальше »

Просмотров: 414 | Добавил: Admin | Дата: 22.05.2018 | Комментарии (0)