Стали,мов, рідні ми в школі,
Дружні усі, роботящі
Кожен сказати готовий:
«Клас мій найкращий з найкращих!

Класна кімната - обличчя не тільки колективу класу, класного керівника, а й усієї школи. Тому адміністрація закладу провела конкурс на краще оформлення класного приміщення, його естетичний вигляд. Критерії оцінювання - рівень збереження шкільного майна, оформлення класних куточків, озеленення кімнати... Комісія у складі С.Ф.Мейсар, Л.М.Дорі, Н.М.Галько та Л.П.Гардубей достойно та чесно оцінила результати старання учнів і підвела підсумки.

Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.
Протягом вересня у нашій школі тривала  напружена творча пора підготовки до огляду з оформленням класів. Учні ретельно поновляли свої класні куточки, самостійно озеленили класи та наводили естетичений вигляд кімнат. ... Читать дальше »

Просмотров: 488 | Добавил: Наташа | Дата: 27.09.2018 | Комментарии (0)