Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
     Відбулося таке свято і в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів. В актовій залі 5 жовтня зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Вчительський колектив школи із задоволенням насолоджувався святковим концертом. Під час концерту вчителів також привітав директор школи Сергій Федорович Мейсар. Приємним пісеннимсюрпризом здивували учні гуртка "Джерела духовності", під керівництвом Кампов Людмили.

Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток! ... Читать дальше »

Просмотров: 380 | Добавил: Наташа | Дата: 05.10.2018 | Комментарии (0)