1 грудня в Залужанській школі І-ІІІ ст. були проведені низка заходів в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
Заходи розпочались із того, що кожен учень старшої школи та педагогічні працівники мали змогу прикріпити червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом, і висловити свою надію на майбутнє без СНІДу. У школі були розміщені  плакати та інформаційні стенди відповідної тематики.

Цікавий захід – «1 грудня – День боротьби зі СНІДом» провела шкільний психолог Гардубей Л.П. з учнями 8-9 класів. Вона донесла інформацію про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. Педагог-організатор Линько Я.В. ... Читать дальше »

Просмотров: 266 | Добавил: Наташа | Дата: 01.12.2018 | Комментарии (0)