Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої  здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. З 8 по 12 лютого вчителями англійської мови Дорі Л.М. та Ловга Є.В. у Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи до Тижня англійської мови. З метою заохочення до вивчення предмета та всебічного розвитку з учнями 1 класу в понеділок 8 лютого  вчителем англійської мови , Дорі Л.М. проведено цікавинки для юних першокласників: «Ми – талановиті діти!» (1кл).Учні з задоволенням виконували цікаві завдання, допомагали один одному. Після розваг були нагороджені призами. 9 лютого вчителем англійської мови, Ловга Є.В., проведено конкурс для учнів 4 класу «Найкращий знавець мови». Всі учні активно проявили себе. 10 лютого дуже жваво та весело  проведено квест-гру між учнями  3 класу під назвою «Весела англійська» та інтелект –шоу «Комп’ютерні технології» з учнями 10-11класів. У четвер 11 лютого з метою покращення розмовної мови учнів цікаво пройшов конкурс-декламування віршів великих англійських поетів під назвою «Моя улюблена англійська література» між здобувачами освіти 5-11 класів. У п’ятницю 12 лютого удосконалювали знання з англійської мови, розвивали логічне мислення, пам’ять, увагу учні 2 класу, які брали активну участь у конкурсі загадок та розваг. «Англія в моєму серці", під такою назвою пройшов захист проектів про англомовну країну. Учні підготували цікаву інформацію, тож мовна атмосфера створювалась за допомогою текстового матеріалу та музики англійською мовою. Також  здобувачі освіти  підготували валентинки до Дня Святого Валентина на англійській мові.  ... Читать дальше »

Просмотров: 381 | Добавил: Наташа | Дата: 15.02.2021 | Комментарии (0)

14 лютого - День Святого Валентина - день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття - про кохання. Це дуже ніжне та добре свято, день в якій люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття  - любов. У Залужанській ЗОШ у цей день на душі тепло як ніколи, а повітря заповнили відчуття щастя і романтики. Учасники учнівського самоврядування оформили яскраву фотозону, де всі охочі змогли сфотографуватися та виразити свою симпатію валентинкою. 12 лютого почала працювати святкова "Скринька побажань" яка була переповнена валентинками. Педагог-організатор організувала учням 4 класу подивитися відео ролик про легенду, яка започаткувала це свято. А наприкінці  переглянули мультфільм "Чуддики - Д ... Читать дальше »

Просмотров: 180 | Добавил: Наташа | Дата: 15.02.2021 | Комментарии (0)