« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 67 68 »

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Це свято в Україні, що відзначається щороку на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності ( 2013 року). Педагог-організатор Линько Я.В. для учнів 7 класу організувала проведення перегляду документального фільму" Небесна сотня. Зима, що нас змінила." Бібліотекар школи Русин М.І. організувала тематичну книжкову виставку"Небесна сотня" у шкільній бібліотеці та провела бібліотечний урок на тему: " Навіки слава Україні, героям слава навіки". Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідніст ... Читать дальше »

Просмотров: 134 | Добавил: Наташа | Дата: 23.11.2020 | Комментарии (0)

Математика як наука концентрує в собі багато цікавого, але по змісту – доступного розумінню  учнів. З метою підвищення мотивації школярів до  вивчення математики та її застосування в житті, в рамках року математичної освіти в Україні, в нашій школі було організовано та проведено ряд заходів, націлених на реалізацію пропаганди математичної освіти серед шкільної молоді. А саме: конкурс малюнків "Математика очима дітей", в якому прийняли участь учні 1-6 класів. Слід зазначити, що як учні початкової ланки, так і учні 5-6 класів проявили велику активність і 100%-во долучилися до участі у конкурсі малюнків на математичну тематику. Малюнки дуже змістовні, естетичні і виконані у різних жанрах. Діти проявили неабияку творчість. ... Читать дальше »

Просмотров: 241 | Добавил: Наташа | Дата: 20.11.2020 | Комментарии (0)

Щоб привернути увагу всього суспільства  до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а й у всіх наших громадян, 2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО №31/2020 від 30 січня 2020 року) Відповідний указ оприлюднений Офісом Президента України. Детально ознайомитися з указом можна за посиланням
Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності. ... Читать дальше »

Просмотров: 154 | Добавил: Наташа | Дата: 18.11.2020 | Комментарии (0)

Доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай.
Життя дано на добрі справи - говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта - є, принаймні, 13 листопада 2020 року. Саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято - Всесвітній день спонтанного прояву доброти.
Точного визначення про те, хто започаткував традицію святкувати цей день, немає. За наявною інформацією, свій початок свято поклало в С ... Читать дальше »

Просмотров: 184 | Добавил: Наташа | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)

9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
Традиційно у Залужанській загальноосвітній школі I-III ступенів,  відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Учитель української мови та літератури Шутій М.Ю.  разом із учнями 11 класу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Бібліотекар школи Русин М.І. підготувала тематичну виставку на тему: " Мова калинова - диво барвінкове ... Читать дальше »

Просмотров: 185 | Добавил: Наташа | Дата: 10.11.2020 | Комментарии (0)

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей день відзначається День українського козацтва та День Захисника України. Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу і сучасної молоді, у нашому закладі проводяться змагання. От і цей рік не став виключенням, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати і примножувати традиції українського народу. ... Читать дальше »

Просмотров: 173 | Добавил: Наташа | Дата: 19.10.2020 | Комментарии (0)