« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 67 68 »

Одним із завдань правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи. Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії, Товт М.М. коротко розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права. 16 жовтня в Залужанській ЗОШ I-III ступенів було проведено брейнг-ринг " Магістри юстиції" вчителем історії Товт М.М. Оцінювало змагання журі у складі: директор школи - Мейсар С.Ф., заступник з ВР - Галько Н.М., вчитель української мови - Шпиньович В.В.  ... Читать дальше »

Просмотров: 156 | Добавил: Наташа | Дата: 19.10.2020 | Комментарии (0)

Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Цей день – не лише слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, а й можливість для кожного згадати нашу історію, вшанувати людей елегантного віку і ветеранів – тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами.
Встановлення Дня ветерана у нашій країні засвідчує глибоку пошану суспільства до людей старшого покоління, високу оцінку їхніх ратних і трудових подвигів, неоціненного внеску у становлення Української дер ... Читать дальше »

Просмотров: 198 | Добавил: Наташа | Дата: 05.10.2020 | Комментарии (0)

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру в Залужанській ЗОШ I- III ступенів учні 1-4 класів стали учасн ... Читать дальше »

Просмотров: 167 | Добавил: Наташа | Дата: 22.09.2020 | Комментарии (0)

З метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту, запровадження проведення Олімпійського уроку і Олімпійського тижня, а також з нагоди Дня фізичної культури та спорту,  в Залужанській ЗОШ I-III ступенів протягом 7 - 11 вересня 2020 року пройшов Тиждень фізичної культури та спорту. Метою проведення було поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивації до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму. Тиждень фізичної культури та спорту був проведений під гаслом: " Здоровя кожної людини - це багатство".  Протягом тижня були проведені наступні заходи: ... Читать дальше »

Просмотров: 211 | Добавил: Наташа | Дата: 18.09.2020 | Комментарии (0)

Шановні вчителі, учні та батьки! Вітаю Вас зі святом – Днем знань! Саме з нього розпочинається навчальний рік, а він завжди означає відкриття осяйної і часто величної дороги до знань і нових звершень. Дорогі вчителі  пам’ятайте – саме завдяки Вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Навчання в умовах світової пандемії – це випробування як для дітей, так і для їх батьків і вчителів. Ми маємо насамперед дбати про здоров’я і безпеку кожного з нас та дотримуватися всіх вимог та рекомендацій МОЗ. На сьогодні учасники освітнього навчального процесу вже знайомі з принципами дистанційного та онлайн- навчання. Але для кожного новим ... Читать дальше »

Просмотров: 198 | Добавил: МС | Дата: 31.08.2020 | Комментарии (0)

Бережіть своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких!

1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителів 1-го та 11 класу і учнів, на дистанції від інших класів.
  2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено згідно рекомендацій МОЗ, МОН України.
  3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
  4. При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком. ... Читать дальше »
Просмотров: 179 | Добавил: МС | Дата: 31.08.2020 | Комментарии (0)