Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 27 28 »

«Якщо ви вдало виберете професію і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде», - цей мудрий вислів Ушинського був, залишається і, напевно, буде актуальним в будь-який час.

Саме для цього, щоб допомогти випускникам шкіл вірно обрати дорогу в житті за сприяння й особистої участі заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, доцента кафедри історії України Олександра Богіва 3 лютого з учнями 10 та 11 класів у нашій школі пройшла зустріч колективу кафедри історії України Ужгородського національного університету а саме: завідувач кафедри історії України Роман Офіцинський, професор Лариса Капітан, доценти Юрій Данилець і Василь Міщанин

Ця зустріч допомогла випускникам з’ясувати не тільки те, ким вони хочуть і можуть стати, а й хто потрібен на ринку праці сьогодні. Цікавою та пізнавальною для випускників стала інформація про професії, які можна здобути, навчаючись в  УжНУ. Майбутні абітурієнти дізналися про структуру університету та його підрозділи, напрями підготовки фахівців, умови вступної кампанії-2017 і перелік конкурсних предметів. Гості також відвідали шкільний музей видатних випускників, створення якого ініціював відомий земляк - державний діяч, генерал Василь Дурдинець. ... Читати далі »

Просмотров: 227 | Добавил: МС | Дата: 03.02.2017 | Комментарии (0)

2 лютого 2017 року в нашій школі засідали вчителі гуманітарного циклу. В рамках IV засідання методичного обєднання вчитель Шутій М.Ю. провела цікавий, сучасний урок з української мови у 8 класі з використанням інтерактивних методів навчання у поєднанні з використанням мультимедійної дошки та компютерних технологій. Після відкритого уроку члени методичного об'єднання суспільно-гуманітарного циклу провели круглий стіл. Голова методобєднання Перчак В.І. показала презентацію із власного досвіду роботи "Портфоліо професійних досягнень". ... Читати далі »

Просмотров: 134 | Добавил: Наташа | Дата: 02.02.2017 | Комментарии (0)

З метою виховання у громадян, особливо молоді, поваги до історичного минулого Українського народу та у зв'язку з 89-ю річницею героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами в нашій школі пройшли ряд заходів із вшанування пам'яті Героїв Крут, зокрема організовано виставку, присвячену подвигу патріотів в шкільній бібліотеці – відповідальна Русин М.І., проведено тематичні конференції вчителем історії Товт М.М., ... Читати далі »

Просмотров: 491 | Добавил: Наташа | Дата: 30.01.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні 27 січня у нашій школі в.о.директора школи  Мейсар С.Ф. та учні 11 класу долучились до всесвітнього флешмобу  22 PUSHUP CHALLENGE. Умова нового флешмобу проста - віджатися 22 рази і тим самим підтримати наших ветеранів, воїнів АТО. Передаємо  естафету керівнику Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Фаринич В.І.. Разом з учнями та педагогічним колективом  – щиро дякуємо нашим бійцям, які щодня силою духа та тіла захищають Україну! Ми підтримуємо Вас завжди! Ми з Вами! ... Читати далі »

Просмотров: 95 | Добавил: Admin | Дата: 27.01.2017 | Комментарии (0)

23  січня  в нашій школі - відбувся День шкільного самоврядування під гаслом: «Хочу стати лідером» а також нагородження грамотами учнів:  "За кращий Новорічно-різдвяний  плакат"

В.о., директором  школи С.Ф.Мейсар, в актовій залі було проведено бесіду з активом учнів 8-11 класів. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації  їхнього лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і  духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

Такий захід спрямований на вироблення вмінь мобілізувати не тільки себе, а й колектив на подолання труднощів, що виникають упродовж навчання, навичок прийняття рішень у змінних ситуаціях колективної роботи, стратегічного планування своїх дій. Цей день впевнено можна назвати днем скоординованої дії, коли всі виконують різні завдання, підпорядковані єдиній меті, спираючись на результати всіх попередніх етапів.  По завершенні кожного етапу в учнів виникають питання «Як все відбулося?», «Що можна змінити?», «Хто або що заважає?» ... Читати далі »

Просмотров: 297 | Добавил: Admin | Дата: 23.01.2017 | Комментарии (0)

В Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 20 січня 2017 року традиційно відзначили День соборності. Заступник директора з виховної роботи Галько Н.М. провела інформаційну хвилинку з педагогами школи про відзначення в школі Дня Соборності України та 71 річницю утворення Закрпаття до складу України.  Педагог-організатор Линько Я.В. провела пізнавальний лекторій для учнів 10 класу. Класними керівниками проведено виховні години, приурочені Дню соборності. Вчитель образотворчого мистецтва Годьмаш Г.І. провела конкурс дитячих малюнків, а бібліотекар Русин М.І. – виставку художньої літератури у шкільній бібліотеці для учнів школи. У понеділок 23 січня вчитель історії Товт М.М. проведе конференцію "Закрапаття у складі України" з учнями 9, 11 класів. ( ... Читати далі »

Просмотров: 179 | Добавил: Наташа | Дата: 21.01.2017 | Комментарии (0)