« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 67 68 »

6 березня 2020 н.р схвалили вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу на 2020-2021 навчальний рік з кожної назви

Протокол здійснення вибору електронних версій підручників для 3 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу
... Читать дальше »

Просмотров: 207 | Добавил: МС | Дата: 06.03.2020 | Комментарии (0)

«Любіть Україну, як вірні сини,
Віддати життя їй готові,
Як юні сини, що життя віддали
Під Крутами всі, як герої»

28 січня 2020 року в Залужанській школі для учнів 1-11 класів, класні керівники провели лекцію «Герої Крут», приурочену Дню вшанування пам’яті полеглих під Крутами .
Бій під Крутами –це ще один крок до об’єднання Західноукраїнської народної республіки (ЗУНР) та Української народної республіки (УНР), що утворилися внаслідок розпаду двох імперій після Першої світової війни. Український народ виявив волю об’єднати дві республіки в єдину незалежну державу.
Вчиитель Товт М.М. з учнями 9 кла ... Читать дальше »

Просмотров: 249 | Добавил: Наташа | Дата: 28.01.2020 | Комментарии (0)

… Хоч історично склалось так,
Що територія різниться,
Та все ж – це в нас одна земля.
Ми з вами – це одне єдине,
Ми – це родина: ти і я.
Дві сторони у України,
Та Україна в нас одна.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року.
    З метою гідного відзначення 101-річниці цієї знаменної події, 22 січня 2020 року, в День Соборності України, у Залужанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, проведено тематичну загальношкільну ... Читать дальше »

Просмотров: 229 | Добавил: Наташа | Дата: 22.01.2020 | Комментарии (0)

Різдво Христове — велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Колядки та щедрівки, як невід'ємна частина обрядів зимового циклу, виконують у найбільші свята  християн - від Різдва до Водохреща. У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв'язок  одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції. З приводу цього наш Залужанський методичний центр відкрив 10 січня 2020 року районний міжшкільний (кущовий) огляд-конкурс колядок і та вертепних дійств «Різдвяне диво - 2020». ... Читать дальше »

Просмотров: 295 | Добавил: МС | Дата: 10.01.2020 | Комментарии (0)

Шановні і дорогі колеги, батьки, друзі.  Вітаю вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Нехай цей новий 2020 рік буде продуктивним, успішним і перспективним — рік нових можливостей. Хочу побажати вам рівної і благополучної дороги до успіху, чітких цілей і перспективних планів, незгасаючих сил і дружнього колективу, сімейного щастя і вірного благополуччя, високого достатку і незмінної удачі.

Бажаю кожному щастя і добра в домі, здоров'я і успіхів вам і вашим близьким. Більше креативності та впевненості в наших спільних справах. Бажаю, щоб кожен день був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаг, родинним затишком. ... Читать дальше »

Просмотров: 381 | Добавил: МС | Дата: 31.12.2019 | Комментарии (0)

Новорічні свята – чарівні. Цілий переноворічний тиждень  2019 року для учнів 1-11 класів  в Залужанській школі проходили новорічні свята. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу –  прикрасити новорічну  ялинку, класні приміщення та шкільні коридори сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

Всі ці дні у всіх учнів, вчителів та батьків  був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.  Святкування Нового року у стінах школи проходило для учнів 1 – 4 класів 23 грудня, для учнів 5-7 класів - 26 грудня, для 8-11 класів -27 грудня.  Учні підготували святкову феєричну програм ... Читать дальше »

Просмотров: 236 | Добавил: Наташа | Дата: 27.12.2019 | Комментарии (0)