« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 67 68 »

Зима йде — свята за собою веде. І скільки ж їх узимку! Все це пов’язане з давнім українським народним буттям. Бо взимку і роботи менше, і вечори довші. І кожне свято по-своєму цікаве, красиве, захоплююче..

В народі говорять: "Зима прийшла і празничків привела". І дійсно: взимку майже щодня – свято. Зимові свята починаються 4 грудня зі свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, «коли вводиться літо у зиму». Цей день віщує, яким буде наступний рік: урожайним чи ні, посушливим чи дощовим.

Вихователем групи продовженого дня Цогла Т.В.  бу ... Читать дальше »

Просмотров: 268 | Добавил: Наташа | Дата: 12.12.2019 | Комментарии (0)

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Не залишились осторонь  цієї проблеми педагоги і учні Залужанської ЗОШ. В школі було проведено акцію «Ми проти СНІДу», яка включала себе інформацію про страшну чуму ХХІ століття, конкурс стінгазет та творчих робіт, проведення профілактичних квест - ігор та настільних ігор, тренінгів, які дали змогу дітям більше дізнатись про СНІД, спонукали до здорового способу життя та виховували почуття толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих, солідарності з ними, виховували також моральні цінності та принципи. Класними керівниками 8-11 класів проведено виховні години на тему «Що маю знати, щоб зберегти своє ... Читать дальше »

Просмотров: 204 | Добавил: Наташа | Дата: 02.12.2019 | Комментарии (0)

У виховній роботі школи, пов’язаній з профілактикою правопорушень, особливе місце займає правове виховання. Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

25 листопада до учнів Залужанської школи завітала інспектор ювенальної превенції сектору превенції Мукачівського РВП лейтенант поліції Ког ... Читать дальше »

Просмотров: 226 | Добавил: Наташа | Дата: 26.11.2019 | Комментарии (0)

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й»,

Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки».Педагог-організатор Линько ... Читать дальше »

Просмотров: 238 | Добавил: Наташа | Дата: 25.11.2019 | Комментарии (0)

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цього дня  в Залужанській школі було проведенні ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави прищеплювати любов до Батьківщини, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Товт М.М. провів з учнями 9 класу тематичний загальношкільний захід "Моя країна – Україна». Шкільний бібліотекар Русин М.І. організувала тематичну виставку. ... Читать дальше »

Просмотров: 249 | Добавил: Наташа | Дата: 22.11.2019 | Комментарии (0)

16 листопада на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Нашу школу гідно представила учениця 10 класу Шефердекер Лідія, яка взяла участь у конкурсі і виборола І місце. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, йо ... Читать дальше »

Просмотров: 226 | Добавил: Наташа | Дата: 18.11.2019 | Комментарии (0)