« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 36 37 »

Майбутні захисники Вітчизни змагалися у військово-прикладних видах спорту
На Мукачівщині відбулася спартакіада військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді. У змаганнях взяли участь юнаки з загальноосвітніх шкіл району та ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею з ПВФП. Команди В. Коропецької,
Залужанської, Станівської, Кольчинської, Бобовищенської, Лохівської шкіл та військового ліцею вишикувалися на стадіоні в смт. Кольчино. Захід традиційно розпочався з виконання Гімну України. ... Читати далі »

Просмотров: 169 | Добавил: Admin | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)

Залужанських підлітків закликали уникати депресивні групи у соцмережах. Сьогодні 11 квітня у Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів про проблему насильства у сучасному світі школярам розповіли працівники Мукачівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді а саме: директор   Мукачівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Інна Йосипівна Туряниця та провідний спеціаліст Діана Андріївна.  Роз’яснювали згубний вплив таких спільнот на психіку молоді, а також запропонували більше спілкуватись в реальному житті та ділитись наболілим як з батьками, так і з іншими близькими людьми. 
Застерегти, аби не допустити.
В стінах нашої школи відбувся тематичний захід, покликаний в першу чергу вберегти молодь від самогубства.
Наші гості з учнями 7-11 класів обговорювали цю проблему і наголосили  дітям зрозуміти куди звертатися в разі необхідності, як реагувати їм,  якщо можливо, мають депресивні настрої, як допомогти дітям і звертали  увагу на попередження таких випадків. Підлітковий вік – це вік, коли дитина потребує яскравих, сильних емоцій… Коли життя одноманітне, тоді теж дитина може шукати чогось екстремального, цікавого. А гра «Синій кит – це такий квест», на який підсідають багато не обережної молоді. ... Читати далі »

Просмотров: 203 | Добавил: Наташа | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)

Це світле християнське свято ми зустрічаємо з гілочками верби в руках. Верба очищає наші помисли і дає нам здоров’я. У цей світлий день бажаю щоб разом з освяченою вербою в ваш дім увійшли благодать, достаток і радість. Щастя, здоров’я, миру і душевної тиші. Нехай Господь береже ваш будинок і дарує здоров’я всім. З Вербною неділею шановні колеги, дорогі батьки та учні!

Вітаємо всіх з Вербною неділею! ... Читати далі »

Просмотров: 129 | Добавил: Admin | Дата: 09.04.2017 | Комментарии (0)

Акція "Закарпаттю – чисте довкілля".
Проблема забруднення навколишнього середовища – дуже важлива! Але сучасне населення не задумується над цим. Забруднення навколишнього середовища досягло критичної точки. Тому відповідно Законів України "Про благоустрій населених пунктів" 1 квітня 2017 року на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації 13.03.2017 №114, наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 17.03.2017 №81 проводиться день благоустрою. ... Читати далі »

Просмотров: 250 | Добавил: Admin | Дата: 01.04.2017 | Комментарии (0)

Вже вкотре в місяці березні кожного року на шкільних сценах Мукачівського району лунають пісні у виконанні юних співаків, відбуваються невигадані і вигадані історії із шкільного життя, що їх виконують юні дарування. Це проходить міжшкільний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнівських колективів.
З метою сприяння подальшому розвитку обдарувань і талантів учнівської молоді 29 березня 2017 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено міжшкільний огляд-конкурс художньої самодіяльності за темою "Самоцвіти дитячих талантів". Окрім господарів прийняли участь Макарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Барбівська ЗОШ І-ІІ ст., Завидівська ЗОШ І-ІІ ст., Пістряліваська ЗОШ І-ІІ ст., Станівська ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читати далі »

Просмотров: 363 | Добавил: Наташа | Дата: 29.03.2017 | Комментарии (0)

У звязку з відзначенням 30 річчя створення ветеранської організації Мукачівського району 24 березня 2017 року в нашій школі було проведено ряд заходів, а саме: круглий стіл з учнями 10-11 класів, зустріч учнівської молоді з видатним ветераном педагогічної праці, заслуженим вчителем України - Михайлом Івановичем Алмашієм. Під час зустрічі Михайло Іванович відвідав МУЗЕЙ ВИДАТНИХ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ. Педагогічний та учнівський колективи  радо зустріли колишнього вчителя, голову громадської ради музею й терпеливо вислухали спогади про "шедеври" з мистецтва проведених уроків.та виховних заходів.

Зустріч пройшла на високій емоційній ноті. Ветерани педагогічної праці горді з того, що вони не забуті, що не лишилися на самоті у день свята. Адже «колишніх» вчителів не буває. Учитель – це на все життя! ... Читати далі »

Просмотров: 199 | Добавил: Наташа | Дата: 24.03.2017 | Комментарии (0)

close