« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 67 68 »

16 листопада на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Нашу школу гідно представила учениця 10 класу Шефердекер Лідія, яка взяла участь у конкурсі і виборола І місце. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, йо ... Читать дальше »

Просмотров: 227 | Добавил: Наташа | Дата: 18.11.2019 | Комментарии (0)

Сьогодні змагалися знавці біології. Саме 13 листопада 2019 року на базі нашої Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся II (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 8-11 класів.
Провели II (районний) етап методисти управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА Лийза К.М., Тулюк О.І., Котубей О.В., Попович М.М. Голова журі Боднар Н.В.

ПРОТОКОЛИ  ... Читать дальше »

Просмотров: 666 | Добавил: Admin | Дата: 13.11.2019 | Комментарии (0)

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Педагогічний колектив Залужанської школи та учні також долучилися до його святкування.  Так, вчитель української мови Шпиньович В.В.  разом з учасниками драматичного гуртка  провели виховний захід "Чарівний світ української мови". Присутні гості свята були приємно вражені виступом учнів, за це їм подякував директор школи Мейсар С.Ф.

Шпиньович Вікторія Василівна  разом із учнями 11 класу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Також цього дня у школі стартував XX Міжнародний  конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Цього року у конкурсі взяло участь 18 учнів. ... Читать дальше »

Просмотров: 608 | Добавил: Наташа | Дата: 08.11.2019 | Комментарии (0)

Лідером не народжуються , а лідеро  стають. Справжній лідер самоврядування має бути обізнаний зі станом усіх справ, що виконуються, реалізуються чи готуються в колективі; вміти надати тактовну і повноцінну допомогу будь-кому з членів свого колективу у виконанні того чи іншого завдання; сприяти встановленню доброзичливих та товариських стосунків між усіма учасниками процесу самоврядування; турбуватися про створення позитивної думки про заклад.

22 жовтня 2 ... Читать дальше »

Просмотров: 232 | Добавил: Наташа | Дата: 23.10.2019 | Комментарии (0)

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса.

18 жовтня 2019 року у нашій школі пройшов перший етап конкурсу ім. Т.Шевченка

Активними та обдарованими стали учні 5-11 класів, які захоплюються творчістю Т.Г. Шевченка. ... Читать дальше »

Просмотров: 487 | Добавил: Admin | Дата: 20.10.2019 | Комментарии (0)

Протягом тижня з 15 по 18 жовтня  в школі проходив Тиждень  Цивільного Захисту. Завданням цього тижня було поглибити, поінформувати  учнів  життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. У рамках тижня учні 5-11-х класів підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини. Класні керівники 1-11-х класів протягом тижня провели години спілкування на теми: «Небезпечні знахідки», «Природні загрози». Учні 7-9-х класів переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, учні  2-4 класів підготували виставку ма ... Читать дальше »