« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 67 68 »

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України 06.04.2018 року №331 «Про видання частини навчальної літератури для закладів загальної середньої освіти за кошти Державного бюджету України у 2018» та листа від 11.04.2018 року №1/9-222 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 21 лютого 2018 року №176», листа департаменту освіти і науки 16.04.2018 року №01-15/1583 «Про виконання наказу Міністерства освіти і науки України 06.04.2018 року №331 та листа 11.04.2018 року №1/9-222» та листа управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації від 17.04.2018 року № 01-17/156 «Про виконання наказ ... Читать дальше »

Просмотров: 416 | Добавил: Admin | Дата: 27.04.2018 | Комментарии (0)

26 квітня в Україні День чорнобильської трагедії. Чорнобильська атомна електростанція, 26 квітня 1986 року, — планове виключення реактора, що тривало 20 секунд, здавалося звичайною перевіркою електрообладнання. Проте через декілька секунд в результаті різкого стрибка напруги стався хімічний вибух, в результаті якого в атмосферу викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів. Вибух був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території Радянського Союзу, які наразі входять до складу Білорусі, України та Росії. За офіційними повідомленнями, відразу після катастрофи загинула 31 людина, а 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіації.

Згідно з офіційними даними, радіоактивному опромінюванню піддалися майже 8 400 000 мешканців Білорусі, України та Росії, що перевищує чисельність населення Австрії.
Забруднено близько 155 000 кв.км території, що складає майже половину загальної площі території Італії. Сільськогосподарські угіддя площею майже 52 000 кв.км, а це більш ніж площа території Данії, забруднені цезієм-137 і стронцієм-90 з періодом напіврозпаду в 30 і 28 років, відповідно. Майже 404 000 людей були переселені, проте мільйони як і раніше живуть в умовах, коли залишкова дія, що зберігається, створює цілу низку небезпечних наслідків. 15 грудня 2000 року діяльність ЧАЄС як виробника електроенергії було припинена. ... Читать дальше »

Просмотров: 567 | Добавил: Наташа | Дата: 27.04.2018 | Комментарии (0)

Серце до серця – шлях незабутній
Кожну дитину треба почути!
Віра й надія на вашу сердечність
Любов і добро, щирість і чесність.

Спільнота Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь у благодійній акції "Серце до серця". 22 квітня 2018 року  завершилася  Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" -."Почуй світ!".  Її мета - збір коштів на реанімаційне обладнання для дитячої обласної лікарні. До акції долучились учні та вчителі школи. Наша школа щороку бере участь у роботі благодійного фонду "Серце до серця". Для нас - це добра традиція, яка вчить молоде покоління бути щедрими і чутливими до суспільних проблем, робити свій посильний внесок у творення загального блага. ... Читать дальше »

Просмотров: 344 | Добавил: Наташа | Дата: 25.04.2018 | Комментарии (0)

Щороку учні школи  прибирають біля пам’ятника загиблих воїнів у селі Залужжя. Адже пам'ять – це нескінченна книга. І цього року також учні нашої  школи  впорядкували територію біля пам'ятника: почищено алеї, заметено біля пам’ятника. Молоде покоління завжди повинне пам’ятати не тільки про живих, але й про мертвих, які віддали своє життя за наше краще майбутнє.

Слід зазначити, що прибирання пам’ятних місць свого села сприяє усвідомленню учнями того, що наші діди та прадіди недаремно віддали свої життя, якщо ми маємо змогу милуватися мирним небом над головою. ... Читать дальше »

Просмотров: 418 | Добавил: Наташа | Дата: 25.04.2018 | Комментарии (0)

24 квітня у 3 класі (вчитель Віраг Н.М.) пройшов відкритий урок з української мови на тему: «Часові форми дієслова».
Діти виконували вправи «Навчаючи-вчуся», вибираючи дієслова з улюблених книг; створювали малюнки дієслів, презентуючи дане завдання; грали в інтерактивні ігри  по добору дієслів до іменників; закріплювали вивчений матеріал по даній темі за допомогою вправи «Незакінчене речення». Урок змістовний, цікавий, насичений інтерактивними вправами з використанням інноваційних технологій. ... Читать дальше »

Просмотров: 638 | Добавил: Наташа | Дата: 24.04.2018 | Комментарии (0)

23 квітня в рамках засідання методичного обєднання класних керівників класним керівником Соляником Ю.М.  було проведено відкриту виховну годину з учнями 10 класу на тему: «Куріння, алкоголь і наркотики як основні згубні чинники для сучасної молоді».

Мета заходу: донести до учнів знання про шкідливий вплив на організм людини тютюну, алкоголю і наркотиків; розповісти про наслідки їх вживання; спонукати учнів до ведення здорового способу життя; виховувати любов до життя.

Класний керівник розповів учням про шкідливість алкоголю та причини його вживання. Він наголосила на те, яку небезпеку несе перша спроба алкоголю для незрілої особистості. Учні змогли почути також про те, які речовини входять до складу сигарет та про їх негативний вплив на всі органи людини. ... Читать дальше »

Просмотров: 613 | Добавил: Наташа | Дата: 23.04.2018 | Комментарии (0)