« 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 67 68 »

Прекрасна традиція збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі —  успішно продовжується.

13 квітня 2018 року Залужанській школі відбувся суботник із благоустрою території. В ньому взяв участь увесь педагогічний та учнівськийй колективи закладу освіти. Було впорядковано спортивні майданчики,  клумби, шкільний парк, прибрано шкільну та прилеглу  територію. Учнями побілено дерева, обрізані куші. Прибрана територія біля центрального входу та навколо приміщення школи.

Всі попрацювали на відмінноВесняний вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників суботника. ... Читать дальше »

Просмотров: 369 | Добавил: Наташа | Дата: 14.04.2018 | Комментарии (0)

Мистецтво – це райдуга дитячих голосів, це промінь сонця, що пробуджує найкращі людські почуття.
Вже традиційним стало проведення районного свята конкурсу-огляду художньої самодіяльності. Його з нетерпінням очікує педагогічна громадськість, до нього старанно готуються і вчителі, і учні.
Виховання у підростаючого покоління поваги до національної культурної спадщини, виявлення та підтримка творчих здібностей талановитих дітей та молоді – ось основна мета конкурсу. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців.
Саме тому кущовий концерт конкурсу
"Таланти твої, Україно" відбувся 11 квітня 2018 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де крім господарів прийняли участь Макарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Барбівська ЗОШ І-ІІ ст., Завидівська ЗОЩ І-ІІ ст., Пістрялівська ЗОШ І-ІІ ст., Станівська ЗОШ І-ІІІ ст..
На святі були присутні методисти управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА
Тулюк Ольга Іллівна, Горват Маряна Михайлівна, Притула Людмила Олександрівна та Томинець Світлана Іванівна- вчитель музичного мистецтва Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читать дальше »

Просмотров: 511 | Добавил: Наташа | Дата: 11.04.2018 | Комментарии (0)

Дорогі друзі та мої рідні!  Шановні колеги, учні та батьки.

Зі святом Великодня! Христос Воскрес! Все навколо квітне і пахне! У цей світлий і святковий день Пасхи бажаю Вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаю гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя! Так нехай і у вашому житті завжди буде весняна пора, пора творення і відродження. Нехай душа ваша ніколи не знає печалі і туги, а серце нехай завжди сміється і радіє Здоров'ям і щастям повниться ваша доля! Рідні і улюблені люди нехай ... Читать дальше »

Просмотров: 454 | Добавил: Admin | Дата: 07.04.2018 | Комментарии (0)

Всім колегам вітання  з Вербною неділею! Вербна неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо.
У цей особливий день хочеться побажати всім благополуччя, любові і щастя. Добро, радість і благоденство нехай будуть завжди поруч з вами. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити. Нехай сам Господь береже вас і охороняє на життєвому шляху.

Просмотров: 327 | Добавил: Наташа | Дата: 02.04.2018 | Комментарии (0)

З метою активізації  вивчення історії в школі, розвитку творчих здібностей учнів та їх патріотичного виховання 16 березня 2018 року в нашій школі було проведено Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2018» для учнів 5–11 класів Залужанської ЗОШ I-III cт. У змаганнях взяли участь 22  учнів.

Просмотров: 418 | Добавил: Наташа | Дата: 19.03.2018 | Комментарии (0)

Мораль і Право, Право і Закон. Рушійні сили для життя людини. А їх знання надасть нам вірний тон. І розвиток держави України.
Ми живемо в Україні, ми є громадянами України, маємо право знати закони та обов’язки і їх виконувати. Незнання закону не звільняє від відповідальності. Людина від народження наділена правами, а з часом в процесі життя, після досягнення встановленого законом віку, набуває здатності мати обов’язки і нести відповідальність за свої дії.
Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших - це своєрідне мистецтво. Досягати такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості і грамотності, а перш за все тоді, коли ти в своїх діях керуєшся совістю ... Читать дальше »

Просмотров: 504 | Добавил: Наташа | Дата: 19.03.2018 | Комментарии (0)