« 1 2 ... 50 51 52 53 54 ... 67 68 »

Учні нашої школи вже не вперше стали учасниками захоплюючої інтелектуальної гри “Геліантус”, яка дала можливість їм випробувати власні сили в різних навчальних предметах, аналізуючи різні об`єкти вивчення, а вчителям допомогла виявити найбільш гармонійно розвинутих. Цього року в “Геліантусі” взяли участь 12 учнів нашої школи. Кожен учасник поринув у дивовижний світ природи.
За відгуками учасників гри завдання були складні, але цікаві, пізнавальні і корисні. Вони спонукали учнів до науково-дослідницької роботи, розвивали інтуїцію та творчі здібності, підтриммали інтерес до природничих наук.
Координатор конкурсу
Кампов Н.Ю. - вчитель географії приклала неабиякі зусилля у вихованні мудрих дослідників, допитливих і жадібних до знань дітей.
Сподіваємось, що наші учні у “Геліантуса” будуть  переможцями! ... Читать дальше »

Просмотров: 410 | Добавил: Наташа | Дата: 15.11.2017 | Комментарии (0)

9 листопада ми відзначаємо велике свято - День української писемності та мови. Традиційно у школі відбувається низка заходів, присвячених цій події.
Так вчителі української мови та літератури Шутій М.Ю., Товт Н.І. провели з учнями 8-9 класів інтелектуальну гру «У клубі знавців української мови». До журі було запрошено Мейсара С.Ф., Лендєл Г.І., Галько Н.М., Кампов Н.Ю.. У цей день панувала творча атмосфера серед учнів та вчителів школи.
До Дня української мови та писемності наша школа долучилася до міжнародного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності, який читав Олександр Авраменко. І учні 10 класу, які писали цей диктант, і вчителі, і адміністрація — всі зібралися разом, щоби відчути себе частиною однієї нації та насолодитися багатством звучання художнього тексту рідною мовою
А наша бібліотекарка Русин М.І. традиційно підготувала до свята виставку книжок з української мови, серйозних і веселих, тож кожен охочий міг розширити свої знання з рідної мови. ... Читать дальше »

Просмотров: 609 | Добавил: Наташа | Дата: 11.11.2017 | Комментарии (0)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2016 № 1/11-13227 розпочався ХVІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.  Головна його мета – підвищення інтересу учнів до вивчення української мови, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу, пошук талановитих учнів, підтримка та розвиток творчих здібностей дітей.

Традиційно перший етап цього конкурсу  у нашій школі стартував 9 листопада 2016 року, у День української писемності та мови. За перемогу змагалися учні 5-11 класів. Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати.

Проводили цей конкурс вчителі української мови та літератури Шутій М.Ю. та Товт Н.І. ... Читать дальше »

Просмотров: 561 | Добавил: Наташа | Дата: 11.11.2017 | Комментарии (0)

25 жовтня 2017 року відбулася ПЕДАГОГІЧНА РАДА ЗА ТЕМОЮ «ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ТА УПРАВЛІННЯ ОСВІТНІМИ ПРОЦЕСАМИ».

Також на порядку денному обговорили ряд питань:

1. Проведення шкільних предметних учнівських олімпіад;

2. Робота з обдарованою молоддю  2017-2018н.р.

3. Різне....

На засіданні педагогічної ради виступили голова педради, Мейсар С.Ф. - директор школи; Лендєл Г.І. - заступник директора з навчально-виховної роботи; Галько Н.М. - заступник директора з виховної роботи; Боднар Н.В. - вчитель біології, Перчак В.І. - голова методичного обєднання гуманітарного циклу, Турянин М.В. - голова методобєднання вчителів початкових класів. ... Читать дальше »

Просмотров: 363 | Добавил: Наташа | Дата: 25.10.2017 | Комментарии (0)

Методична робота – це цілісна система взаємозв’язаних дій і заходів, яка ґрунтується на досягненнях науки, передового досвіду й конкретному аналізі роботи вчителів.
У нашій школі вона спрямована на всебічне підвищення професійної майстерності кожного вчителя; збагачення розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу школи, досягнення оптимальних результатів освіти; виховання і розвиток особистості.
Основними складовими  роботи школи є такі напрями і аспекти як: методична робота, система навчання, система виховання.

В рамках Тижня методичної роботи школи, який пройшов з 16 по 20 жовтня, було проведено засідання всіх чотирьох методичних обєднань школи:

1. Методичне обєднання природничого циклу;

2.  Методичне обєднання гуманітарного циклу;

3. Методичне обєднання початкових класів;

4. Методичне обєднання класних керівників.

В ході робочого тижня класні керівники 4 класу (Герцовська М.Ю.), 6 класу (Василечко З.І.), 9 класу (Боднар Н.В.) провели відкриті виховні години відповідно до вікових категоріях. ... Читать дальше »

Просмотров: 633 | Добавил: Наташа | Дата: 21.10.2017 | Комментарии (0)

Відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, відповідно до плану роботи школи, з метою вироблення в учнів умінь, навичок діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту життя та здоровя, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок учасників навчально-виховного процесу 18 жовтня в нашій школі було проведено День цивільного захисту. До проведення Дня ЦЗ залучено керівний, викладацький та технічний персонал, учнів 1-11 класів. Вході програми включено такі заходи:

• урочиста лінійка відкриття;
  • евакуація учнівського та педагогічного колективів;
  • відкриті уроки з ЦЗ в учнів 1-11 класів;
  • планові тренування з учніми 1-11 класів;
  • вікторини і змагання з учнями 1-4 класів;
  • комбіновані естафети та змагання між класами та здачі нормативів ЦЗ;
  • показ фільмів на тему дій в умовах надзвичайних ситуацій;
  • огляд-конкурс на кращу наочну агітацію з теми Дня цивільного захисту. ... Читать дальше »
Просмотров: 1068 | Добавил: Наташа | Дата: 18.10.2017 | Комментарии (0)