« 1 2 ... 64 65 66 67 68 »

14 грудня, в нашій школі вчителька географії Кампов Н.Ю. провела урок в 7 класі на тему: «Північна Америка. Особливості положення материка», на якому були присутні члени методичного обєднання природничого циклу. ... Читать дальше »

Просмотров: 515 | Добавил: Наташа | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)

Доброта – вище усіх благ.
Інноваційний підхід вчителя до організації та проведення уроку сприяє вихованню в учнів почуття прекрасного, доброти, любові до людей, віри у спроможність змінити світ на краще.
У понеділок, 12 грудня 2016 року, в нашій школі вчитель зарубіжної ... Читать дальше »

Просмотров: 710 | Добавил: Наташа | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)

В рамках Патріотичного тижня в 11 класі 9 грудня 2016 року була проведена виховна година "Історія та сучасність Олімпійських ігор" (класний керівник Соляник Ю.М.). На цьому заході учні ознайомилися з історією Іг ... Читать дальше »

Просмотров: 722 | Добавил: Наташа | Дата: 10.12.2016 | Комментарии (0)

7 грудня в нашій школі відбувся спортивно-розважальний конкурс «Нумо, хлопці!» до Дня Збройних сил України серед учнів 8-11 класів. Всіх хлопців привітали зі святом, учні змагалися, співали, веселилися. Конкурси всі були надзвичайно цікаві, але КОНКУРС ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ всім учасникам, глядачам та членам журі - Мейсар С.Ф., ... Читать дальше »

Просмотров: 630 | Добавил: Наташа | Дата: 07.12.2016 | Комментарии (0)

З 1 та 2 грудня в нашій школі проведено години-спілкування до Міжнародного дня інваліда.
Міжнародний день інвалідів щорічно відзначають 3 грудня. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй, яка в 1992 році запропонувала заснувати таке свято.
Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. ООН закликає всіх діяти так, щоб соціальні умови життя інвалідів поліпшувалися і були комфортними для них. «Інвалідність — це не обділеність долею, це, скоріше, такий спосіб життя при обставинах, що склалися, і цей спосіб життя може бути дуже цікавим — і мені, і іншим» Олена Дунаєва.
У Міжнародний день інвалідів традиційно говорять про необхідність інтеграц ... Читать дальше »

Просмотров: 611 | Добавил: Наташа | Дата: 06.12.2016 | Комментарии (0)

У похмурі листопадневі дні вся Україна відзначала тривожну подію – День пам’яті жертв голодоморів. Наша школа теж не забула про цю скорботну сторінку в історії нашої країни. В актовій залі відбувся захід, приурочений пам’яті тих, хто загинув голодною смертю. Зі свічками в руках під пісню Оксани Білозір "Свіча", з болем і жалем у голові і в душі, учні 7 та 8 класів відкривали перед слухачами усю правду про штучний голодомор 32-33рр. хх ст. Яскравим доповненням до слів старшокласників ... Читать дальше »

Просмотров: 556 | Добавил: Наташа | Дата: 28.11.2016 | Комментарии (0)