« 1 2 ... 65 66 67 68 »

Вітри блакитні віяли,
А хмарки дощик сіяли.
               Скалацький Даниїл

Всеукраїнський конкурс “Колосок” – це можливість стати юним дослідником природи, знавцем глибин світу, відчути себе не просто людиною, а частиною безмежного Всесвіту. Щороку, отримуючи чергові дипломи, грамоти, призи, у ... Читать дальше »

Просмотров: 704 | Добавил: Наташа | Дата: 25.11.2016 | Комментарии (0)

В четвер, 24 листопада 2016 року, в нашій школі відбувся VIІ Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч».
Конкурс «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №105 від 07.02.2013 р. та в  межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Президентом України запропоновано оголосити роком англійської мови.
Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загальноосвітніх шкіл. І учні нашого навчального закладу стали учасниками цього конкурсу.
Чекаємо хороші результати та на ... Читать дальше »

Просмотров: 633 | Добавил: Наташа | Дата: 24.11.2016 | Комментарии (0)

23 листопада 2016 року в нашій школі пройшла  чергова  районна олімпіада з української мови та літератури для учнів 7-11 класів Мукачівського району.
Олімпіади – засіб виховання сумлінного ставлення дітей до навчання; одна з форм позакласної роботи, яка створює умови для вияву обдарованих дітей, посилює зв’язки сім’ї і школи.
Вітаємо всіх школярів, які взяли участь у цих престижних інтелектуальних змаганнях. Зичимо всім учасникам учнівських олімпіад успіхів і перемог! ... Читать дальше »
Просмотров: 544 | Добавил: Наташа | Дата: 23.11.2016 | Комментарии (0)

День Гі́дності та Свобо́ди - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.
Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держа ... Читать дальше »

Просмотров: 723 | Добавил: Наташа | Дата: 22.11.2016 | Комментарии (0)

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД КУРІННЯ В ЗАЛУЖАНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Міжнародний день відмови від куріння відзначається щороку в третій четвер листопада, цьогоріч – 17 листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.
З цієї нагоди в Залужанській ЗОШ I-III ступенів для учнів була проведена низка інформаційно-виховних заходів під керівництвом класних керівників ... Читать дальше »

Просмотров: 758 | Добавил: Наташа | Дата: 17.11.2016 | Комментарии (0)

Міжнародний день толерантності у нашій школі

16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції  одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні  принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.
Ідеї толерантності набувають все ... Читать дальше »

Просмотров: 534 | Добавил: Наташа | Дата: 16.11.2016 | Комментарии (0)