Безпека учнів понад усе!

Війна триває, наші війська захищають кожного з нас, нашу державу та українську ідентичність, на частині територій ведуться бойові дії, і здійснюються бомбардування та обстріли всієї території України. За час війнибуло  пошкоджено 1939 закладів освіти, 184 з них повністю знищено. Під час відновлення зруйнованих закладів освіти та будівництва нових  обов’язково повинно враховуватися, що в кожному з цих закладів  повинно будуватися сховище і це сховище має не просто бути, а й відповідати визначеним для будівель цивільного захисту вимогам. Головне під час навчання та роботи - це життя та здоров’я учасників освітнього процесу, тому перша вимога - це їхня безпека. Так, і в нашому ліцеї проводяться ремонтні роботи в бомбосховищі, де наші учні повинні бути в безпеці!

Переглядів: 115 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1