12:42
Cпортивні змагання з волейболу серед учнів 8-11 класів

Весняні канікули пройшли з чудово піднесеним настроєм для учнів нашої школи. У наш час здоровий спосіб життя є досить актуальною темою, яка потребує особливої уваги. Звісно, кожна людина і особливо молодь повинна дбати про своє здоров’я, адже попереду довге життя, сповнене пригод, праці й усмішок. Передусім стосується учнів, які іноді настільки захоплюються навчальним процесом, що не завжди пам’ятають про таку дорогоцінну річ як своє здоров’я. Таким чином 27 березня відбулися спортивні змагання з волейболу серед учнів 8-11 класів під гаслом «У здоровому тілі-здоровий дух!» Вчитель фізичної культури Соляник Юрій Михайлович у стінах нашої рідної школи завжди знаходить нові методи та нестандартні підходи для популяризації здорового способу життя серед учнів. Як і годиться в фінал пройшли лише дві найсильніші команди, 9-го та 10-го класу. Боротьба за перше місце  була  напруженою, цікавою і завдяки наполегливості і великому бажанню бути кращими та найсильнішими волейболістами школи   учні 10-го класу здобули перемогу І місце. Слава спортсменам та учасникам навчально-виховного процесу Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні були в захваті від цікавих змагань, які організували вчитель фізичної культури Соляник Ю.М. та керівник навчального закладу С.Ф.Мейсар.
Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами. Команда-переможець здобула Кубок за зайняте перше місце.