Cуботник "Чисте довкілля"

14 квітня  2018 року  в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено День благоустрою території  школи та прилеглої до неї території (суботник).

У відповідності до розпорядження Мукачівської районної державної адміністрації  про проведення акції ,,Закарпаттю - чисте довкілля”, місячника ,,Чисте узбіччя” та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області”, у зв’язку з несприятливими погодніми умовами було перенесено заходи щодо приведення території населеного пункту району  та шкільної ділянки в належний санітарний  на 14 квітня 2018 року. Цього дня працівники та вчителі нашої школи  попрацювали на славу: привели до ладу шкільну територію,  клумби та прилеглі  території. Директор школи  Мейсар СФ.  провів робочу нараду з працівниками школи та відзначив найактивніших учасників цього заходу. Заступник директора з ВР  Галько Н.М. всю роботу наших активістів зняла на фотокамеру і зробила фотозвіт.

Переглядів: 367 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1