День цивільного захисту

Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 11 травня 2018 року в Залужанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  був проведений День цивільного захисту під гаслом: «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!».

Протягом Дня ЦЗ був проведений комплекс наступних заходів:

Ранок розпочався з загальношкільної лінійки, на якій директор школи Мейсар С.Ф.  урочисто відкрив День ЦЗ в школі. Під час навчального процесу були проведені тренування з екстреної евакуації учнів та працівників. Класні керівники провели виховні години «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», «Вплив радіації на здоров’я людини, профілактика променевої хвороби»,  «Надання першої допомоги у випадку радіаційної небезпеки», «Надзвичайна ситуація – що це?».

Вчителі Свалявин Я.В., Лендєл М.І. та Кампов Л.І. провели "Веселі старти"з учнями  1 -4 класів. Паралельно для учнів 5-11 класів була організована масштабна цікава програма.

1. Дії за сигналом ЦЗ.

2. Розбивка палатки.

3. Одягання захисного костюму (протигаз).

4.Розпалювання вогнища та майстер-клас з вогнегасником.

5.Надання першої допомоги потерпілому (теоретична та практична частини) провели Боднар Н.В., Турянин А.Т., Кампов Н.Ю.

6. Подолання техногенних перешкод.

7. Перетягування канату.

8. Велоестафета.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС.

Переглядів: 456 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1