День Цивільного захисту в школі

Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 19 жовтня  2018 року у Залужанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  був проведений День цивільного захисту. Проведений він був з метою вироблення в учнів умінь, навичок чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту здоров’я та життя від наслідків стихійних лих; та укріплення єдності поколінь, формування у молоді високих громадських і патріотичних  поваг до старшого покоління.

Пройшов захід за таким планом:

I. День Цивільного захисту розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учнівський та педагогічний колективи директор школи С.Ф.Мейсар ознайомовив з основними завданнями Дня Цивільного захисту.

ТРИВОГА (включення звукової сигналізації)  ПОЧАТОК:   9.00

ІІ. ЕВАКУАЦІЯ ШКОЛИ

ІІІ. ЗБІР Місце збору – подвіря.

IV. ПЕРЕКЛИЧКА

V. ВИСНОВКИ.

Цікаві змагання розробили для учнів С.Ф.Мейсар - директор школи, Н.М.Галько - заступник директора з виховної роботи, Ю.М.Соояник та М.М.Товт.

НАСТУПНИЙ ПЛАН

З учнів 5-11 класів формувалась команда по 5 учасників (3 хлопці + 2 дівчини) з кожного класу, які готувалися до змагань:

1. ВЕЛОЕСТАФЕТА  - 5 – 7 КЛАСИ (по 3 учасники);

2. МЕТАННЯ ГРАНАТИ – 8 – 9 КЛАСИ (по 2 учасники);

3. СТРІЛЬБА  -  10 – 11 КЛАСИ (по 2 учасники);

4. СКЛАДАННЯ РЮКЗАКА – 5 – 11 КЛАСИ (по 1 учасник);

5. МАЙСТЕРКЛАС. ВОГНЕГАСНИК  - С.Ф.МЕЙСАР;

6. РОЗПАЛЮВАННЯ ВОГНЮ – 5 – 11  КЛАСИ (по 1 учасник);

7. ТЕХНОГЕННА НЕБЕЗПЕКА – 8 – 11 КЛАСИ;

8. ГАСІННЯ ПОЖЕЖІ – 9 – 11 КЛАСИ (по 1 учасник);

9. ОДЯГАННЯ ПРОТИГАЗУ  8 – 11 КЛАСИ (по 2 учасники);

10. ПІДСУМОК

Змагання оцінювали компетентне журі в складі: С.Ф.Мейсар, Л.М.Дорі, В.І.Перчак та Л.П.Гардубей.

В школі також працював пункт медичної допомоги - Боднар Н.В. та Турянин А.Т., які провели цікаве тренування дівчат по наданню першої медичної допомоги   потерпілому.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС.

Переглядів: 548 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1