День Цивільного захисту в школі 2019

Розпочався День цивільного захисту  10 травня 2019 року лінійкою, на якій було поставлено завдання перед учнями школи.
Основні завдання Дня цивільного захисту:
практична перевірка готовності школи до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення із мирного у воєнний стан;
вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя;
удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;
практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів індивідуального захисту, уміння виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу;
формування  і розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту;
 виховання  впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.
Для проведення «Дня ЦЗ» організовано збір керівного складу. Начальник цивільної оборони та цивільного захисту населення в школі – Мейсар С.Ф..

Було розроблено план підготовки та проведення Дня ЦЗ у школі. У ході проведення Дня ЦЗ всі заплановані заходи виконано.
Під час підготовки до Дня ЦЗ проведено ряд заходів:
переглянуті Плани дій при надзвичайних ситуаціях, реагування на надзвичайні ситуації та інші документи з питань цивільного захисту школи;  розглянуті на службовій нараді стан цивільного захисту школи та завдання щодо підготовки Дня цивільного захисту;  оновлені стенди, куточки цивільного захисту;  сплановано виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання, заготовлені матеріали для їх виготовлення;  організована виставка літератури з питань цивільного захисту в  шкільній бібліотеці;
організована виставка засобів індивідуального захисту, спецодягу, військових приладів радіаційної та хімічної розвідки.
класними керівниками проведено відкритті уроки, на яких були розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи безпеки життєдіяльності дітей; проведено  загальношкільну  лінійку; проведено конкурси: «Долікарняна допомога», «Поведінка у надзвичайних ситуаціях», «Дії рятівника», «Дії при пожежі».
Дотримання  інструктажів та практичні заняття з формувань ЦЗ дали можливість ще раз скоординувати дії підрозділів і провести термінову евакуацію за 3 хвилин. З учнями початкової школи проведено роз'яснювальну роботу.
Проведені навчання виявили високий рівень відповідальності посадових осіб ЦЗ з організації занять; достатній рівень підготовки особливого складу невоєнізованих формувань ЦЗ до дій в умовах надзвичайної ситуації; чіткі дії педпрацівників з організованої евакуації учнів.
Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у небезпечне місце.
Закінчився  День цивільного захисту підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведення Дня цивільного захисту з керівним складом школи, відповідальними особами, педагогічними працівниками.
Участь учнів, працівників школи в проведенні Дня цивільного захисту закріпило їх теоретичні знання та навчило діям в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя, наданні допомоги потерпілим в разі потреби.

Заступник директора з ВР:                         Галько Н.М.

Переглядів: 282 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1