День Конституції України

З метою гідного відзначення 21-шої річниці Конституції України у 2017 році в нашій школі 22 по 25 травня проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для школярів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Учні початкової ланки взяли активну участь у конкурсі на кращий малюнок на асфальті «Діти – квіти України». Усні журнали та години спілкування проведено в 7-х, 8-х класах з теми «Овіяні славою Герб наш і Прапор». Пізнавально пройшла вікторина «Патріот своєї Батьківщини» в 9-10 класах, а 5-6 класи провели екскурсію-презентацію «Сторінками Конституції України», учні ж 11 класу переглянули відеофільм «З історії Конституції України», а Кампов Н.Ю. з учнями 10 класу провела музейний урок в музеї видатних випускників школи .

Безумовно, такі заходи формують у школярів стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.

Переглядів: 403 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1