ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

… Хоч історично склалось так,
Що територія різниться,
Та все ж – це в нас одна земля.
Ми з вами – це одне єдине,
Ми – це родина: ти і я.
Дві сторони у України,
Та Україна в нас одна.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року.
    З метою гідного відзначення 101-річниці цієї знаменної події, 22 січня 2020 року, в День Соборності України, у Залужанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, проведено тематичну загальношкільну патріотичну лінійку.
    Класні керівники на виховних годинах надали історичну довідку про проголошення Акту злуки та показали відеоматеріали, які відтворили історичні події 1990 року та утворення «Живого ланцюга соборності».

Шкільним бібліотекарем Русин М.І. для учнів було проведено виставку з документальними матеріалами про події 1990 року.

Переглядів: 231 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1