ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

9 листопада ми відзначаємо велике свято - День української писемності та мови. Традиційно у школі відбувається низка заходів, присвячених цій події.
Так вчителі української мови та літератури Шутій М.Ю., Товт Н.І. провели з учнями 8-9 класів інтелектуальну гру «У клубі знавців української мови». До журі було запрошено Мейсара С.Ф., Лендєл Г.І., Галько Н.М., Кампов Н.Ю.. У цей день панувала творча атмосфера серед учнів та вчителів школи.
До Дня української мови та писемності наша школа долучилася до міжнародного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності, який читав Олександр Авраменко. І учні 10 класу, які писали цей диктант, і вчителі, і адміністрація — всі зібралися разом, щоби відчути себе частиною однієї нації та насолодитися багатством звучання художнього тексту рідною мовою
А наша бібліотекарка Русин М.І. традиційно підготувала до свята виставку книжок з української мови, серйозних і веселих, тож кожен охочий міг розширити свої знання з рідної мови.

Переглядів: 610 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1