День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається велике свято – Міжнародний день захисту дітей.
Цей день - це не тільки веселощі, сміх, пісні та розваги. Це ще й можливість для дорослих голосно заявити про своє бажання і можливості зробити щось хороше для тих дітей, яких потрібно захищати. Подарунки, сюрпризи, екскурсії в музеї, дитячі театри, цирк, зоопарк; зустрічі з артистами, співаками та музикантами у цей день здатні відвернути дитину від сумних думок, хоча б ненадовго зігріти її душу, відсунути відчуття непотрібності на цьому світі. Дитинство кожної дитини має бути під захистом – захистом прав, здоров'я і життя підростаючого покоління.

Цього року, нажаль, заходи в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ст. проводились в режимі онлайн: виставки дитячих малюнків, відеопрезентації, відеопривітання.

Переглядів: 242 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1