День захисту України

На виконання плану роботи школи на 2020-2021 н.р., з метою активізації національно-патріотичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, роз’яснення закону України “Про Збройні сили України», пропаганди необхідності захисту Батьківщини, підвищення роботи з виховання призовної і допризовної молоді, підготовки її до військової служби  з 19 по 23 квітня 2021 року в школі було проведено заходи, в рамках тижня Захисту  України. (вчитель Захисту України Товт М.М.): інформаційна лінійка, перегляд відеофільму "Сучасна військова техніка Збройних сил України"- 10 клас, вікторина "Ми достойні слави козаків" - 11 клас, конкурс "Одягання протигазу" - 10 клас, книжкова виставка, виставка плакатів, презентація "Історія розвитку ЗСУ", військово-спортивний конкурс "Нумо, хлопці".

Мета заходів: формування в учнів усвідомлення особистісної належності до української держави і народу, виховання громадянських якостей та патріотизму, здатності стати на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

Переглядів: 191 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1